
Het krachtige en succesvolle duo Aura staat zaterdagmiddag 15 juli in het Wilhelminapark op het Koepelpodium. Zij zullen met hun ingetogen, maar overtuigende manier van musiceren velen aan hun weten te binden. Neem hun naam vooral op in jouw ‘must see’ lijstje!
Aura is een Americana-duo gevormd door de Zaanse muzikanten Auke (gitaar, banjo en zang) en Jindra (percussie, mandoline en zang). Aura speelt covers en eigen werk, van countryballads tot opzwepende bluegrass. In de instrumentatie en harmonieuze samenzang is de invloed van traditionele folk en acts als Gillian Welch en Watchhouse te horen. Jindra en Auke speelden van jongs af aan al in verschillende bandjes en hebben elkaar door de Zaanse muziekwereld gevonden.
Door andere muzikanten werd Aura beschreven als:
Aura is een warme Zomeravond met een goed glas wijn, zuiver en met passie gezongen door twee Zaanse muzikanten;
Auke en Jindra! Zij nemen je mee op reis door hun repertoire wat zowel bestaat uit sterke covers alsook nummers uit eigen mouw. Laat je verrassen door hun intieme sound en hun sterke performance.
Facebook pagina:
https://www.facebook.com/Aura-music-313395156116333/
YouTube (inmiddels wat verouderd, maar toch…)
Instagram:
https://instagram.com/aura_americana?igshid=ZDdkNTZiNTM=