
Ook op 15 juli 2023 kun je tijdens het ZaanFolk Festival ’s middags in het Wilhelminapark balfolk (leren) dansen. Chillen in het park, fijne muziek, drankje erbij en dansen. Dat is balfolk @Zaanfolk! Geniet van dit leuke festival en kom dansen op live muziek van Duo Baftig en Duo André/Marike.
Wil je balfolk leren dansen? Vooraf is er een gratis dansworkshop Balfolk. Na deze workshop kan je direct meedoen. Je hebt geen eigen danspartner nodig. In de workshop wisselen we door.
De toegang tot het ZaanFolk Festival is gratis, maar een vrijwillige bijdrage wordt erg op prijs gesteld. Daarvoor worden kaartjes uitgedeeld waarmee een donatie naar keuze kan worden gedaan. Belangrijk voor de instandhouding van het festival!
Programma
13:00 Workshop Balfolk dansen door Susanne en Frans van Balfolk Amsterdam
14:00 Optreden Duo André en Marike
15:00 Optreden Duo Baftig
16:00 Einde